Zdravotnícke Vesty

Zdravotnícke vesty značky Perlička sú vyrábané na Slovensku v prvotriednej kvalite. V e-shope perlicka.sk vám ponúkame sériu dizajnových prevedení viest pre zdravotníkov, z ktorých si vyberie každý.

Zdravotnícke vesty Perlička

Zdravotnícke vesty Perlička na sklade. Doplňte svoje zdravotnícke oblečenie účelnou módnou vestou, vďaka ktorej budete v práci chránení pred výkyvmi tepla či prievanom. Vesty s praktickým zapínaním na zips vám ponúkame vo viacerých farebných verziách. Pánskou obľúbenou zdravotníckou vestou je vzor Miloš. Medzi obľúbené dámske zdravotnícke vesty patria napríklad vzory Vlasta a Vera. Všetky vesty pre zdravotníkov značky Perlička si môžete objednať v našom online e-shope za výhodné ceny.

Vesty pre lekárov a sestry vyrobené na Slovensku

Zdravotnícke vesty Perlička pre lekárov, lekárky, či sestry sú naozaj dobrou voľbou. Množstvo veľkostí a rôznych farebných vyhotovení zdravotníckych viest máme pripravených na okamžité odoslanie k vám. Doprajte si vo vašej práci kvalitné slovenské oblečenie. Viac o konkrétnych zdravotníckych vestách sa dozviete po rozkliknutí jednotlivých typov.

Najpredávanejšie

Zdravotnícka vesta VLASTA - PERLIČKA  - zdravotnícka vesta - Perlička –  zdravotnícke oblečenie – lekárske oblečenie – medic dress – medical-uniforms – pracovné oblečenie – oblečenie pre zdravotníkov – oblečenie pre lekárov -  oblečenie pre doktora – oblečenie pre sestričku – oblečenie pre doktorku – zdravotnícke prostredie – chirurgické oblečenie – oblečenie pre kliniku – slovenský výrobok – scrubimed – uniformshop – pracovné odevy -  modernbhp – dualbp – lubica
 
€37
Zdravotnícka vesta MILOŠ - PERLIČKA  - Pánska zdravotnícka vesta - Perlička –  zdravotnícke oblečenie – lekárske oblečenie – medic dress – medical-uniforms – pracovné oblečenie – oblečenie pre zdravotníkov – oblečenie pre lekárov -  oblečenie pre doktora – oblečenie pre sestričku – oblečenie pre doktorku – zdravotnícke prostredie – chirurgické oblečenie – oblečenie pre kliniku – slovenský výrobok – scrubimed – uniformshop – pracovné odevy -  modernbhp – dualbp – lubica
 
€39
2 položiek celkom
Slovenská výroba
Slovenská výroba
Vyrobené s láskou na Slovensku. Slovenská výroba zaručí kvalitu a podporuje našu ekonomiku.
Šitie na mieru
Šitie na mieru
Šitie na mieru zaručí, že oblečenie bude presne podľa vašich predstáv a potrieb.
Kvalita materiálov a šitia
Kvalita materiálov a šitia
Kvalita materiálov a šitia sa prejavuje v odolnosti a dlhotrvajúcej hodnote každého výrobku.
Perfektný zákaznícky servis
Perfektný zákaznícky servis
Náš perfektný zákaznícky servis garantuje rýchlu odozvu a pomoc pri výbere tovaru.