Svetielko nádeje

Svetielko nádeje 

Zakaždým, keď budete mať na sebe našu blúzku, alebo nohavice PERLIČKA, môžete ich hrdo nosiť s pocitom, že aj vďaka vám majú ťažko choré deti nádej, že im a ich rodinám bude poskytnutá potrebná pomoc.

Čitať viac
Světýlko naděje

Činiť DOBRO a šíriť NÁDEJ kúpou zdravotníckeho oblečenia

Našou víziou je vytvárať “Úžasné oblečenie pre úžasných ľudí.” Pre zdravotníkov - výnimočných ľudí, ktorí musia byť neúprosne optimistickí, odhodlaní a odolní. Lekári, sestričky a všeobecne všetci zdravotníci, sú pre nás úžasní a výnimoční. S úctou sa dívame na ich prácu a nasadenie. Aj my v PERLIČKE sa cítime byť viac súčasťou zdravotníctva, než textilného priemyslu. Bez nadsázky môžeme tvrdiť, že s rešpektom odievame všetky zdravotnícke profesie. Pomáhame zdravotníkom tak, že pre nich robíme oblečenie, ktoré má byť pohodlné a funkčné, aby sa v ňom cítili dobre počas ich náročnej práce. A naše pomáhanie tu nekončí.

Pomáhame tým, čo pomáhajú

Vo svojom sociálnom cítení a spoločenskej zodpovednosti, ktoré sú dôležitou súčasťou našej obchodnej kultúry sme prijali dlhodobý záväzok, že z každého predaného kusu nášho oblečenia venujeme 5 € občianskemu združeniu SVETIELKO NÁDEJE, ktoré už 21 rokov pomáha deťom s onkologickými a inými život limitujúcimi ochoreniami. Naši zákazníci sa tak svojim nákupom u nás v PERLIČKE automaticky stávajú súčasťou komunity, ktorá pomáha. A o tom, akou sumou sa nám podarilo podporiť činnosť SVETIELKA NÁDEJE, budeme raz ročne informovať všetkých našich klientov, zákazníkov, dodávateľov, odberateľov a zamestnancov.

Aby perly žiarili, potrebujú svetlo

Aby SVETIELKO NÁDEJE mohlo dlhodobo rozsvecovať nádej a poskytovať pomoc deťom s onkologickým ochorením potrebuje pomoc od rôznych subjektov. PERLIČKA - zdravotnícke oblečenie sa rozhodla, že bude stáť a dlhodobo podporovať tak zmysluplnú a potrebnú činnosť pre deti a ich rodiny akú poskytuje združenie SVETIELKO NÁDEJE.

Náš spoločenský záväzok

Aby sme neboli zle pochopení. My v PERLIČKE neorganizujeme žiadnu zbierku. Nejedná sa ani o žiadnu jednorazovú formu podpory, práve naopak. Dlhodobá spolupráca so SVETIELKOM NÁDEJE je súčasťou našej obchodnej identity. Z každého predaného kusu oblečenia preto venujeme stanovenú sumu priamo na účet OZ SVETIELKO NÁDEJE. Táto forma podpory nám dáva najväčší zmysel, pretože je rýchla, adresná a efektívna. Ďakujeme SVETIELKU NÁDEJE, že robí to, čo robí a že aj týmto spôsobom dáva zmysel našej práci. A ďakujeme našim zákazníkom, že kúpou našich výrobkov prispejú na dobrú vec.

Produkty Svetielko nádeje

Slovenská výroba
Slovenská výroba
Vyrobené s láskou na Slovensku. Slovenská výroba zaručí kvalitu a podporuje našu ekonomiku.
Šitie na mieru
Šitie na mieru
Šitie na mieru zaručí, že oblečenie bude presne podľa vašich predstáv a potrieb.
Kvalita materiálov a šitia
Kvalita materiálov a šitia
Kvalita materiálov a šitia sa prejavuje v odolnosti a dlhotrvajúcej hodnote každého výrobku.
Perfektný zákaznícky servis
Perfektný zákaznícky servis
Náš perfektný zákaznícky servis garantuje rýchlu odozvu a pomoc pri výbere tovaru.