Zdravotnícka obuv Leon

Zdravotnícka obuv LEON značky Perlička je vyrábaná v profesionálnej kvalite. V e-shope perlicka.sk vám ponúkame viacero rôznych prevedení obuvi pre zdravotníkov, z ktorých si vyberie naozaj každý.

Zdravotnícka obuv dámska

Zdravotnícka obuv dámska na sklade. Ste lekár, lekárnik, zdravotnícky personál, študent odbornej školy, kuchár alebo administratívny pracovník a potrebujete kvalitnú obuv do práce alebo školy? Celokožená zdravotná ortopedická pracovná obuv LEON pre dámy aj pánov sú tou pravou voľbou. Vyznačujú sa skvelou výdržou a príjemným vzhľadom. Pracovná obuv LEON má všetky bezpečnostné certifikáty, spĺňa bezpečnostné normy. Pracovné šľapky, pracovné vsuvky, pracovné sandále sa vyznačujú skvelými vlastnosťami, vďaka ktorým v nich vydržíte na nohách aj celý deň bez bolesti, ohrozenia zdravia alebo iných komplikácií. Medzi obľúbenú dámsku zdravotnícku obuv patrí napríklad vzor LEON 950. U pánov je to napríklad vzor LEON V202M. Zdravotnícku obuv značky Perlička si môžete objednať v našom online e-shope za výhodné ceny.

Zdravotnícka obuv pánska

Kvalitná zdravotnícka obuv pánska - pre lekárov a iných zdravotníkov - je skvelou voľbou. Množstvo veľkostí a viacero farebných prevedení zdravotníckej obuvi máme nonstop skladom. Doprajte si vo vašej práci kvalitnú slovenskú obuv. Viac o konkrétnych vzoroch našej obuvi sa dozviete po rozkliknutí jednotlivých typov.

Najpredávanejšie

4 položiek celkom
Slovenská výroba
Slovenská výroba
Vyrobené s láskou na Slovensku. Slovenská výroba zaručí kvalitu a podporuje našu ekonomiku.
Šitie na mieru
Šitie na mieru
Šitie na mieru zaručí, že oblečenie bude presne podľa vašich predstáv a potrieb.
Kvalita materiálov a šitia
Kvalita materiálov a šitia
Kvalita materiálov a šitia sa prejavuje v odolnosti a dlhotrvajúcej hodnote každého výrobku.
Perfektný zákaznícky servis
Perfektný zákaznícky servis
Náš perfektný zákaznícky servis garantuje rýchlu odozvu a pomoc pri výbere tovaru.