Trendy v zdravotníckych odevoch v roku 2023

Trendy v zdravotníckych odevoch v roku 2022. Mnoho z Vás si nevedelo donedávna ani predstaviť slovné spojenie módne zdravotnícke odevy. Ako môžu byť zdravotnícke odevy trendy? To predsa nie je možné! Stále je to len o rovnakých rovnošatách či jednoduchých košieľkach. Tomu ale odzvonilo. Módne zdravotnícke odevy sa stali skutočnosťou a výrazne oživili nejednu ordináciu či polikliniku. Samozrejme, že nové moderné zdravotnícke odevy úplne nevymazali jednoduchšie, štandardné modely. No dovolíme si tvrdiť, že módneho oblečenia v našich zdravotníckych zariadeniach pomaly pribúda.

trendy-ve-zdravotnickych-odevech-v-roce-2023-1

Módne zdravotnícke oblečenie - pánske alebo dámske?

Nie je v tom rozdiel. Páni si pri čítaní prvých riadkov museli s istotou pomyslieť, že sa to bude týkať iba žien. Omyl, je to absolútne jedno. Nova móda, prebranie strihov, či farieb k životu, zmodernizovanie alebo skrášlenie odevov sa netýka len dámskeho sortimentu. Možno je pravdou to, že ženy si potrpia na to, aké moderné zdravotnícke oblečenie nosia, aký je ich komfort, farba, strih či materiál o čosi viac ako muži. To ale neznamená, že pánov zdravotníkov treba odsúvať na druhú koľaj. Práve naopak, boli to muži, ktorí v minulosti neraz ukázali, že majú minimálne rovnako dobrý vkus ako ich nežnejšie kolegyne.

Aké zdravotnícke odevy sú teraz v móde?

Moderné zdravotnícke oblečenie má čo ponúknuť ako v ženskej, tak aj v pánskej kategórii, o tom niet pochýb. V kategórii žien sa veľkej obľube a pozornosti tešia zdravotnícke šaty Mia satté, ktoré si obľúbilo nemálo zdravotných sestier či doktoriek. Dokonca sa nájdu aj také, ktoré tieto neodolateľné, krásne a farebne kombinovateľné zdravotnícke šaty majú viacero. Jedny si šaty obľúbili pre možnosť farebných výberov, ktorých je viac než dosť, iné zas pre ich neskutočné komfortné vlastnosti. Tieto šaty vám rozhodne spríjemnia službu v práci a ich vzhľad vám dodá pocit sebavedomia a istoty. Obľúbenosti sa teší napríklad verzia šiat v ružovej či mätovej farbe.

Hravé zdravotnícke oblečenie Perlička

Pre dámy, ktorým sa z akýchkoľvek dôvodov nepozdávajú šaty, sa stala obľúbenou kombinácia nohavíc a košele. Najčastejšie sa do kombinácii módnych zdravotníckych odevov v podaní košieľ a nohavíc dostáva model zdravotníckych nohavíc pre ženy Luccy, ktorý nielenže perfektne sedí na tele, ale sa aj skvele nosí. Nehovoriac o možnosti farebného výberu, ktorý disponuje modernými farbami ako sú cyklámenová alebo parížska modrá. Možno aj práve kvôli netypickým farebným odtieňom sa tieto dámske zdravotnícke nohavice tešia takej obľube. Najčastejšie sa pri nákupe týchto nohavíc vyžaduje kombinácia košieľky v Lotosovej farbe, ktorú ma v repertoári zdravotnícka košeľa Lora satté. Do farebných kombinácii sa zase vyberá dámska zdravotnícka košeľa Viky, ktorá ponúka obdobnú paletu farieb ako vyššie uvádzané zdravotnícke nohavice Luccy.

Objavte farebné zdravotnícke oblečenie

Pánov zas v dnešnej dobe čoraz viac fascinuje elegancia a jednoduchosť. Hlavnou vlastnosťou módneho zdravotníckeho oblečenia, podľa ktorej si často muži vyberajú to svoje, je kvalitný materiál. Ten im aj pri namáhavejších dňoch pomôže vykonávať svoju prácu s nadhľadom a potrebnou istotou. Krásnou a neprehliadnuteľnou je pánska zdravotnícka košeľa Bono Satté, ktorá pracujúcim zdravotníkom dopraje potrebný komfort. Nehovoriac o tom, že táto košeľa vyzerá fakt skvelo a vynikajúco sedí všetkým typom postáv. Dodávaná je iba v bielej farebnej verzii. Páni si k tomuto praktickému a hlavne pohodlnému kúsku často do kombinácie vyberajú zdravotnícke nohavice Otto, ktoré sú taktiež dodávané iba v bielej farbe. Avšak sú vyrábané zo 100% bavlny a ich dĺžku si viete prispôsobiť podľa dopytu – predlžiť alebo skrátiť o celých 6 centimetrov. Nečudo, že sa radia medzi jedny z najobľúbenejších pánskych nohavíc.