Novinky

Buďte trendy, pohodlné a profesionálne s naším najnovším sortimentom zdravotníckeho oblečenia značky Perlička®. Prinášame vám revolučné dizajny, ktoré skombinujú funkčnosť a štýl, aby ste sa na každom pracovisku cítili najlepšie. Od lekárov až po kuchárov, Perlička® vám prináša to najlepšie v zdravotníckom oblečení.

Naše novinky v zdravotníckom oblečení predstavujú nové farby, materiály a strihy, ktoré vás oživia a vyniknú vo vašom pracovnom prostredí. Vyberte si z našej širokej palety farieb, ktoré dokážu výrazne zlepšiť vašu náladu a energiu. Každý kúsok oblečenia je navrhnutý s ohľadom na komfort a pohodlie pri práci.

V Perlička® rozumieme, že zdravotnícke oblečenie by malo byť nielen funkčné, ale aj príjemné na nosenie. Preto sme vybrali tkaniny, ktoré sú mäkké na dotyk, ale zároveň odolné voči opotrebovaniu a ľahko sa udržujú. Naše strihy sú navrhnuté tak, aby vám poskytli maximálnu slobodu pohybu a zároveň vynikajúco lichotili vašej postave.

Nenechajte si ujsť naše novinky v zdravotníckom oblečení. Objavte novú úroveň pohodlia a štýlu s Perlička®.

Najpredávanejšie

Zdravotnícka blúzka Viva
 
€38
Zdravotnícka košeľa VIKY - PERLIČKA  - farebná zdravotnícka košeľa - Perlička –  zdravotnícke oblečenie – lekárske oblečenie – medic dress – medical-uniforms – pracovné oblečenie – oblečenie pre zdravotníkov – oblečenie pre lekárov -  oblečenie pre doktora – oblečenie pre sestričku – oblečenie pre doktorku – zdravotnícke prostredie – chirurgické oblečenie – oblečenie pre kliniku – slovenský výrobok – scrubimed – uniformshop – pracovné odevy -  modernbhp – dualbp – lubica
Zdravotnícka košeľa VIKY tmavá
Skladom (>5 ks)
399CY34
 
€36
3 položiek celkom
Slovenská výroba
Slovenská výroba
Vyrobené s láskou na Slovensku. Slovenská výroba zaručí kvalitu a podporuje našu ekonomiku.
Šitie na mieru
Šitie na mieru
Šitie na mieru zaručí, že oblečenie bude presne podľa vašich predstáv a potrieb.
Kvalita materiálov a šitia
Kvalita materiálov a šitia
Kvalita materiálov a šitia sa prejavuje v odolnosti a dlhotrvajúcej hodnote každého výrobku.
Perfektný zákaznícky servis
Perfektný zákaznícky servis
Náš perfektný zákaznícky servis garantuje rýchlu odozvu a pomoc pri výbere tovaru.