TOP 5: Zdravotnícke oblečenie v roku 2024

V turbulentne sa vyvíjajúcom a meniacom svete zdravotnej starostlivosti je pre zdravotníkov kľúčové mať správne a pohodlné zdravotnícke oblečenie, aby sa mohli sústrediť na čo najlepší výkon. Perlička ponúka originálne zdravotnícke oblečenie v rôznych veľkostiach a širokej škále štandardných aj hravých farieb. V tomto článku sa pozrieme na top 5 zo zdravotníckeho oblečenia pre doktorov, zdravotné sestry a iných zdravotníckych pracovníkov v roku 2024.

1. Moderné zdravotnícke košele

zdravotnicke-oblecenie-pre-vas-tim-od-perlicky-1

Zdravotnícka košeľa je základným kameňom šatníka každého zdravotníka. Zdravotnícke košele Perlička sú navrhnuté s ohľadom na pohodlie a funkčnosť. Sú dostupné v rôznych veľkostiach a zaujímavých motívoch či farbách. Poskytujú flexibilitu potrebnú pre dlhé a náročné zmeny. A keďže sme v roku 2024, nezabudnite zvážiť aj netradičné farby. Farbou roka je magenta, ktorú určite odporúčame. Zvážiť ale môžete rôzne ďalšie odtiene, ako napríklad tmavomodrá, ružová, tmavý tyrkys, mätová či parížska modrá a ďalšie krásne farby.

Kvalitná zdravotnícka košeľa by mala

 • byť vyrobená z kvalitnej a priedušnej tkaniny
 • mať viacero vrecák
 • byť kvalitne spracovaná

2. Odolné zdravotnícke plášte

zdravotnicke-oblecenie-pre-vas-tim-od-perlicky-1

Zdravotnícke plášte alebo laboratórne biele plášte sú nevyhnutné na udržanie profesionálneho vzhľadu a ochranu oblečenia pod nimi. Zdravotnícke plášte Perlička sú dostupné väčšinou v bielej farbe, no niektoré sú dostupné aj v bledomodrej alebo tmavozelenej. Biely plášť poskytuje extra vrstvu ochrany pred nástrahami v ordinácii.

Pri zdravotníckych plášťoch je dôležité pozerať na

 • Kvalitný materiál odolný voči škvrnám
 • Viaceré vrecká
 • Vhodnú dĺžku zdravotníckeho plášťa
 • Spôsob zapínania plášťa

3. Štýlové zdravotnícke mikiny

zdravotnicke-oblecenie-pre-vas-tim-od-perlicky-1

Zdravotnícke mikiny sú ideálne na pridanie ďalšej vrstvy tepla v chladnejších mesiacoch. Okrem toho poskytujú tiež ďalšiu vrstvu ochrany. Zdravotnícka mikina zahreje, no zároveň je funkčná a nebude vás obmedzovať pri pohybe a práci. Zároveň môže byť moderná a pôsobiť veľmi štýlovo. Stačí si dobre vybrať. Pri farbe sa už tiež nemusíte zväzovať predstavami minulého storočia a môžete uvoľniť uzdu vašej fantázii.

Zdravotnícke mikiny by mali byť:

 • Vyrobené z dostatočne hrejivej ale priedušnej tkaniny
 • Odolné, mali by mať vrecká a pohodlné zapínanie
 • Ideálne aj s golierom, ktorý poskytne dokonalé pohodlie a teplo

4. Zdravotnícke šaty

zdravotnicke-oblecenie-pre-vas-tim-od-perlicky-1

>Zdravotnícke šaty spájajú eleganciu a profesionálny vzhľad do jedného luxusného balíka. Zdravotnícke šaty Perlička sú dodávané v niekoľkých krásnych farbách a tak ich jednoducho viete zladiť so zvyškom vášho zdravotníckeho oblečenia. Zapínanie na cvoky zabezpečuje rýchle a jednoduché obliekanie a vyzliekanie, čo oceníte najmä v náročných a hektických momentoch

Zdravotnícke šaty by mali

 • Mať jednoduché zapínanie pre perfektný fit
 • Byť z priedušného materiálu
 • Byť doplnkom ktorý spája komfort a eleganciu v pracovnom prostredí

5. Spoľahlivá zdravotnícka obuv

Pre zdravotníkov, ktorí trávia dlhé hodiny na nohách, je spoľahlivá zdravotnícka obuv špeciálne dôležitá. Kvalitná zdravotnícka obuv poskytuje podporu a pohodlie potrebné na prevenciu únavy a zranení ako sú otlaky či odery. Je dôležité zvážiť výber a vybrať si skutočne dobre. Kvalitná zdravotnícka obuv je základ a či si vyberiete štandardnú bielu farbu alebo odvážnejšie hravé farby, je len na vás.

Spoľahlivá zdravotnícka obuv by mala

 • Byť vyrobená z kvalitných materiálov, ako je koža či korok
 • Byť dostatočne priedušná
 • Mať odolnú podrážku
 • Byť pohodlná pri chôdzi a mala by sa perfektne prispôsobiť chodidlu

Kvalitné zdravotnícke oblečenie v e-shope Perlička

Výber správneho zdravotníckeho oblečenia je pre zdravotníkov nevyhnutný na to, aby mohli efektívne a pohodlne vykonávať svoje dennodenné povinnosti. Perlička ponúka široký sortiment jedinečného zdravotníckeho oblečenia v rôznych veľkostiach a farbách, vďaka čomu si každý zdravotnícky pracovník nájde to svoje. Preskúmajte našu kolekciu oblečenia ešte dnes a objavte top lekárske oblečenie pre lekárov v roku 2024. A to všetko za výhodné ceny. Navyše ponúkame aj lacné zdravotnícke oblečenie vo výpredaji.